▷ 20-lecie firmy -
20-lecie firmy

20-lecie firmy

2020-04-03

Kochani!
Dziś oficjalnie rozpoczynamy świętowanie 20-lecia naszego istnienia!!! 🎉🎊

Aż trudno w to uwierzyć, ale już tyle lat doskonalimy Wasze motoryzacyjne umiejętności!
Nie wiemy, jak Was, ale nas z tego powodu rozpiera ogromna radość i duma!!!

Gdy w 2000 roku nawiązaliśmy współpracę z Subaru Import Polska, nie myśleliśmy, że narodzi się z tego projekt, który pod szyldem Szkoła Jazdy Subaru zrewolucjonizuje rynek szkoleń w Polsce. Tak powstała pierwsza markowa akademia doskonalenia techniki jazdy, będąca przykładem dla innych szkół. Mamy nadzieję, że nie straciliśmy nic przez ten czas na jakości i że wciąż Szkoła Jazdy Subaru to dla Was wyznacznik absolutnego profesjonalizmu! 🚘🚙

Dziękujemy za to, że towarzyszycie nam od początku, śledzicie nasze poczynania i szkolicie się wraz z nami. Nie byłoby nas bez Was!

Ponieważ SJS to w pierwszej kolejności ludzie, tu ukłon w stronę osób bezpośrednio zaangażowanych w powstanie Szkoły Jazdy Subaru oraz tych, którzy ją obecnie tworzą – wykwalifikowanej kadry instruktorskiej i zgranego teamu. To Wy stoicie za sukcesem!!!

Dziękujemy i zapraszamy do wspólnego świętowania!

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]
Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.