...

Ponad 20 lat doświadczenia

w szkoleniach z bezpiecznej jazdy

Od samego początku istnienia Szkoły Jazdy Subaru naszym celem jest nie tylko poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg, ale także stworzenie elity kierowców, którzy będą rozpoznawani na drodze przez swoje zachowanie i umiejętności.

Współtworząca SJS S.A. Szkoła Jazdy Subaru to jedna z pierwszych w Polsce markowych akademii doskonalenia techniki jazdy, powstała w 2000 roku z inicjatywy Witolda Rogalskiego, prezesa Subaru Import Polska, oraz Wacława Kosteckiego, właściciela istniejącej od 1995 roku Szkoły Doskonalenia Techniki Jazdy – Auto Trening.

Wraz z merytorycznym wsparciem Krzysztofa Hołowczyca, który w latach 90-tych XX wieku święcił triumfy w rajdach samochodowych, startując za kierownicą Subaru Imprezy, wdrożyliśmy program ćwiczeń dla naszych kursantów, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Początkowo naszym znakiem rozpoznawczym były kursy organizowane dla kierowców samochodów Subaru Impreza WRX oraz STI.

Choć program przez lata ewoluował, to trzeba podkreślić, iż od ponad 20 lat konsekwentnie propagujemy bezpieczną i odpowiedzialną jazdę, organizując rozmaite szkolenia, prowadzimy kursy, na których kierowcy doskonalą swoją technikę jazdy oraz nabywają większej świadomości i umiejętności przewidywania zagrożeń.

Na przestrzeni lat Szkoła Jazdy Subaru pozwoliła dziesiątkom tysięcy kierowców stać się lepszymi i przede wszystkim świadomymi użytkownikami ruchu drogowego, co bezpośrednio przyczyniło się do poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach.

Jednak Szkoła Jazdy Subaru to nie tylko akademia doskonaląca technikę jazdy, lecz również społeczność ludzi kochających markę Subaru, w fantastyczny sposób łączących miłość do samochodów spod znaku Plejad z odpowiedzialnością za kółkiem. To jest siła naszej szkoły!

Dziś Szkoła Jazdy Subaru to już kultowa, stanowiąca gwarant szkoleń na najwyższym poziomie, marka, czego potwierdzeniem są nie tylko wyróżnienia w plebiscytach branżowych, ale przede wszystkim uznanie ze strony jej kursantów. Są wśród nich zarówno klienci indywidualni, jak i firmy, dla których priorytetem jest bezpieczeństwo. Klimat panujący na zajęciach w parze z profesjonalizmem i doświadczeniem naszych certyfikowanych instruktorów rokrocznie przyciągają szerokie grono zainteresowanych.

Instruktorzy

Kadra certyfikowanych instruktorów to zdecydowanie jeden z największych atutów Szkoły Jazdy Subaru! Wśród nich są m.in. mistrzowie w wielu dyscyplinach motoryzacyjnych, jak Kajetan Kajetanowicz, Maciej Wisławski czy Wojciech Chuchała.

W parze z ich doskonałymi umiejętnościami jazdy idzie również odpowiednie podejście do uczestników szkoleń. Wiedza jest przekazywana w atrakcyjny sposób a poczucie humoru, które jest niewątpliwie znakiem rozpoznawczym naszych instruktorów, buduje niesamowitą atmosferę podczas zajęć.

Wszystko to sprawia, że nauka u nas jest czystą przyjemnością i niezapomnianym doświadczeniem!

ODTJ Tor Kielce

Wykień 94, Ćmińsk, Polska

ODTJ Międzychód

Międzychód 44

ODTJ Autodrom Pomorze

Żuławska 5, 83-032 Pszczółki, Polska

Obiekty szkoleniowe

Głównym ośrodkiem, w którym realizujemy szkolenia dla naszych gości jest ODTJ „Tor Kielce” w Miedzianej Górze. Jest to profesjonalny obiekt szkoleniowy, który gwarantuje przeprowadzenie zajęć na najwyższym poziomie oraz pełne bezpieczeństwo uczestników, jak i samochodów.

Zobacz, gdzie jeszcze można nas spotkać.

Zobacz obiekty

Realizacje

Szkoła Jazdy Subaru to nie tylko szkolenia z systemu Eyesight, które realizujemy wraz z Subaru Import Polska, ale także szereg imprez dla fanów marki. Zobaczcie niektóre z nich.

Sprawdź, co robimy
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.