22 sierpnia 2022
Zobacz klip z X Zlotu Subaru Impreza!

30 lipca 2022r. Szkoła Jazdy Subaru po raz dziesiąty w historii zorganizowała Ogólnopolski Zlot Właścicieli Samochodów Subaru Impreza. Event odbył się na Torze Kielce i zgromadził wyborną grupę ludzi, których pasją są te właśnie samochody. Gościem specjalnym wydarzenia był Maciej Wisławski. Zobaczcie relację z jubileuszowej edycji imprezy!

Więcej
2 sierpnia 2022
Za nami X Zlot Subaru Impreza!

Wciąż jeszcze żyjemy wielkimi emocjami, jakie rządziły Torem Kielce w minioną sobotę (30.07.) za sprawą X Ogólnopolskiego Zlotu Właścicieli Samochodów Subaru Impreza. Mamy nadzieję, że Wy również! 🤩W evencie wzięło udział blisko czterdziestu kierowców – miłośników tej kultowej marki, dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji. Wielu z nich było z nami po raz kolejny, bo atmosfera,...

Więcej
28 lipca 2022
Maciek Wisławski i Wojtek Chuchała gośćmi X Zlotu Subaru Impreza!

Z radością informujemy, iż gośćmi specjalnymi X Ogólnopolskiego Zlotu Właścicieli Samochodów Subaru Impreza będą niezrównani i nieocenieni sportowcy, a także wieloletni instruktorzy Szkoły Jazdy Subaru: Maciek Wisławski i Wojtek Chuchała!Możecie liczyć na cenne wskazówki ze strony mistrzów, arcyciekawe opowieści i dużą dawkę humoru! Każde spotkanie z nimi na długo pozostaje w pamięci. Maciej Wisławski Tego...

Więcej
13 czerwca 2022
Trening przed X Zlotem Imprez

X Ogólnopolski Zlot Właścicieli Samochodów Subaru Impreza zbliża się wielkimi krokami!Warto wcześniej poćwiczyć! Dlatego wszystkich uczestników zlotu zapraszamy na specjalny trening, który odbędzie się 29 lipca w godzinach popołudniowych (16:00-19:00) na Torze Kielce! To idealny moment, by przetestować samochód przed imprezą, sprawdzić jego ustawienia a przede wszystkim pojeździć po torze i się rozkręcić.

Więcej
15 kwietnia 2022
Radosnych i spokojnych świąt!

Zbliża się Wielkanoc. To czas nadziei i odrodzenia. Z tej okazji chcemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, siły i wiosennej energii. Łapcie dobre chwile, pielęgnujcie relacje, dbajcie o siebie i bezpiecznie zmierzajcie do wyznaczonego celu! Radosnego świętowania!

Więcej
15 lutego 2022
VII edycja WIELKIEGO STARCIA, 26.03.2022r.

Wiemy, że na to czekacie, dlatego nie będziemy trzymać Was dłużej w niepewności. VII edycja WIELKIEGO STARCIA Subaru Impreza vs Mitsubishi Lancer Evo już 26.03.2022r. na Torze Kielce! Zapnijcie pasy – będzie się działo!

Więcej
13 stycznia 2022
TRACK DAY z SJS, 12.02.2022r.

Wszystkich fanów marki Subaru i nie tylko zapraszamy na pierwszy w tym roku Track Day z SJS! Już 12 lutego będzie można do woli pojeździć po Torze Kielce i spędzić dzień wypełniony dobrą zabawą oraz sportowymi emocjami! Track Day z SJS dedykowany jest każdemu kierowcy, bez względu na posiadane umiejętności czy model samochodu.

Więcej
26 listopada 2021
Wyniki VI WIELKIEGO STARCIA

Za nami VI Wielkie Starcie Subaru Impreza vs Mitsubishi Lancer!Jego zwycięzcą został Michał Słaby, zasiadający za kierownicą kapitalnie przygotowanej Subaru Imprezy STI. Łączny czas drużyny Subaru to 51 minut i 9 sekund vs. ekipa Mitsubishi: 51 minut i 53 sekundy. Dzięki sobotniemu zwycięstwu drużynowo Subaru doprowadziło do remisu i obecnie mamy wynik 3:3. Jak mawia o Wielkim...

Więcej
16 kwietnia 2021
VI edycja WIELKIEGO STARCIA – zaproszenie

Wiemy, że nie trzeba Was zachęcać do wzięcia udziału w Wielkim Starciu, gdyż to jedna z Waszych ulubionych imprez:) Gdyby jednak ktoś jeszcze się wahał, ze specjalnym zaproszeniem przychodzi nasz wybitny instruktor, Maciej Wisławski. VI edycja Wielkiego Starcia Subaru Impreza vs. Mitsubishi Lancer Evo – wydanie zimowe już 20 listopada na Torze Kielce. Serdecznie zapraszamy!!!

Więcej
1