...

Wciąż jeszcze żyjemy wielkimi emocjami, jakie rządziły Torem Kielce w minioną sobotę (30.07.) za sprawą X Ogólnopolskiego Zlotu Właścicieli Samochodów Subaru Impreza. Mamy nadzieję, że Wy również! ?
W evencie wzięło udział blisko czterdziestu kierowców – miłośników tej kultowej marki, dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji. Wielu z nich było z nami po raz kolejny, bo atmosfera, jaka zawsze panuje na zlocie po prostu uzależnia!

Oprócz sporej dawki jazdy dzień wypełniały miłe spotkania, wymiana doświadczeń i radość, że się przynależy do „rodziny” Subaru! Wspaniałym gościem X Zlotu był nasz wieloletni przyjaciel, honorowy instruktor SJS, Maciej Wisławski. Uczestnicy mieli okazję nie tylko porozmawiać z Maćkiem, ale również przejechać się z legendarnym pilotem rajdowym, co dla wielu było prawdziwą frajdą! Maćku, dziękujemy za wszystko, co wnosisz w nasze imprezy! ?

Dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za udział w jubileuszowej edycji Zlotu Subaru Impreza, który zajmuje szczególne miejsce w naszym kalendarzu… i sercach! Mamy nadzieję, że będziecie go ciepło wspominać.
Do następnego razu! 🙂

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.