...

Mając w pamięci Zlot Subaru z ubiegłego roku, a także imprezy z jeszcze wcześniejszych lat z wielkim podekscytowaniem chcemy zaprosić Państwa na VII Ogólnopolski Zlot Subaru Impreza. Impreza odbędzie się 3 sierpnia 2019 roku na Torze Kielce w Miedzianej Górze, czyli lokalizacji, która dotychczas wielokrotnie była obiektem zmagań uczestników zlotu.

Jesteśmy pewni, że VII Zlot Subaru Imprez dostarczy uczestnikom nie tylko niezapomnianych emocji i wielu wrażeń, ale również wiedzy i nowych umiejętności w zakresie techniki jazdy. Naturalnie zadbają o to instruktorzy Szkoły Jazdy Subaru. Przygotowany przez nas program Zlotu obejmuje między innymi jazdy treningowe, grupowe oraz próba sportową (na torze otwartym i leśnej pętli) z użyciem fotokomórki odpowiedzialnej za pomiar czasu przejazdów.

Serdecznie zapraszamy na VII Zlot Subaru Imprez! Gwarantujemy fantastyczną zabawę i śpieszymy donieść, że na najlepszych uczestników będą czekać okolicznościowe puchary i małe upominki.

Zapisy: https://drivingacademy.pl/kalendarz-szkolen

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.