Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Informacje ogólne

Witamy w SJS

Cieszymy się, że możemy podzielić się naszym doświadczeniem i zaoferować Państwu program w ramach którego będziemy starali się wspólnie doskonalić Waszą technikę jazdy, eliminować ewentualne błędy oraz nauczyć zachowania się w sytuacjach krytycznych.

Bezpieczeństwo

Naszym zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg, ale także tworzenie elity kierowców, którzy będą rozpoznawani na drodze poprzez swoje zachowanie i umiejętności.

Przyjemność jazdy

Chcielibyśmy aby efektem naszej współpracy było nie tylko bezpieczeństwo, ale także przyjemność z prowadzenia samochodu wynikająca z pełnej kontroli jaką dzięki naszym szkoleniom nad nim uzyskacie. SJS to miejsce gdzie nauczycie się wcześniej rozpoznawać grożące niebezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz metody ich unikania. W ciągu kilku godzin treningu poznacie zasady bezpiecznej jazdy, granice przyczepności opon do jezdni oraz konsekwencje jej zerwania, możliwości opanowania poślizgu lub ratowania się gdy już nie można wyhamować.

Trening

Trening w SJS zalecany jest wszystkim kierowcom niezależnie od stażu za kierownicą. Wyniki badań dowodzą, że kierowcy nie są zdolni do samodoskonalenia się. Popełniają przez całe życie te same błędy - jeśli nikt ich nie skoryguje.

SJS to szansa dla wszystkich firm, które coraz częściej powierzają samochody osobowe młodym, niedoświadczonym pracownikom, a potem ponoszą koszty wypadków i stłuczek przez nich powodowanych. Podczas szkolenia w SJS ludzie ci mogą nauczyć się podstaw bezpiecznej jazdy, a ich pracodawcy mogą przekonać się, kto ewentualnie nie posiada predyspozycji do prowadzenia samochodu.

SJS to:

  • szkolenia na profesjonalnym, bezpiecznym torze,
  • wysoko wykwalifikowana kadra instruktorska, posiadająca bogate doświadczenie dydaktyczne, rajdowe i wyścigowe
  • miła atmosfera
  • niezapomniane wrażenia

Pliki do pobrania

Cenny szkoleń oraz wynajmu samochodów do szkoleń

Tor Kielce- dojazd

Ogólne warunki uczestnictwa

Regulamin sklepu internetowego

 

{phocagallery view=category|categoryid=17}