...

Czy jest coś takiego, co łączyć może grupę osób o różnych poglądach, statusie społecznym, osoby w różnym wieku i dziesiątkach różnych zawodów? Tak! Tym czymś z pewnością może być legenda modelu Subaru Impreza! W miniony weekend odbył się drugi już zlot miłośników tego modelu na Torze Kielce.

Pasja rajdów, rywalizacji oraz niepowtarzalny klimat spotkań społeczności gromadzącej się wokół tej japońskiej marki sprawia, że impreza nie mogła się nie udać. Tego typu spotkania to przede wszystkim ludzie! To dla nich zrealizowaliśmy dzień zajęć pełen adrenaliny na torze. W programie nie mogło zabraknąć elementów treningu techniki jazdy, a także rywalizacji z profesjonalnym pomiarem czasu! Niezliczona ilość prób sportowych, w tym przejazdy przez pętlę leśną, a także rywalizacja w zawodach na dochodzenie przysporzyły wielu emocji i uśmiechu każdemu – łącznie z instruktorami Szkoły Jazdy Subaru!

Choć w spotkaniu tym przede wszystkim liczy się dobra zabawa, gwoli reporterskiej ścisłości podajemy wyniki rywalizacji:

  • Sebastian Kwiecień 7:43,8
  • Rafał Piekut 8:04,4
  • Sławomir Popczyński 8:18,0
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.