▷ Szkolenie z pierwszej pomocy -
Szkolenie z pierwszej pomocy

Szkolenie z pierwszej pomocy

2014-09-13

Często wybieraną opcją klasycznych szkoleń z techniki jazdy jakie realizujemy w Szkole Jazdy Subaru, jest kurs ratownictwa i pomocy przedmedycznego. Popularny kurs „pierwszej pomocy” prowadzimy także wypełniając w ten sposób nasze zobowiązanie Europejskiej Karty Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, której Szkoła Jazdy Subaru jest sygnatariuszem.  Oto jak okiem obiektywu wyglądają prowadzone przez nas zajęcia. Tym razem pogoda pozwoliła nam na prowadzenie kursu w naturalnych warunkach co dodatkowo wpływa na realizm szkolenia. Oczywiście były one jedynie dodatkiem do klasycznego programu treningu bezpiecznej jazdy.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.