Podczas ostatniego szkolenia sportowego (30.01.2021r.) dla właścicieli Subaru, karty rozdawała śnieżna zima, za jaką wszyscy tęskniliśmy!

Było pięknie, choć warunki, w jakich przyszło nam prowadzić całodzienne zajęcia wymagały od uczestników nie lada koncentracji i ostrożności a od instruktorów – żelaznej kondycji:)

Dla wielu “Subaromaniaków” śliska nawierzchnia + Subaru to gwarant fantastycznej zabawy połączonej z możliwością sprawdzenia samochodu w trudnych warunkach a takie bezsprzecznie panowały w minioną sobotę na zasypanym śniegiem Torze Kielce. Zimowa aura rozgrzała jednak emocje do czerwoności i chyba nie było osoby, która narzekałaby na pogodę ?

Dziękujemy uczestnikom szkolenia za niezapomniane spotkanie! Widząc Wasze postępy w technice jazdy i przyjemność, jaką sprawia Wam takie szkolenie już teraz zapraszamy na kolejne, które odbędzie się w ostatnią sobotę lutego.

Do zobaczenia na torze! <3