...

Subaru Import Polska

www.subaru.pl

Oficjalny przedstawiciel marki Subaru na polskim rynku. Firma konsekwentnie realizując politykę dbałości o bezpieczeństwo swoich klientów oraz wszystkich kierowców w 2000 r. znacząco przyczyniła się do powstania marki SJS.

Legendarne samochody Subaru swą popularność zawdzięczają silnikom typu BOXER i symetrycznemu układowi napędu S-AWD, które wpływają na osiągniecie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa aktywnego przy jednoczesnej dynamice jazdy i zachowaniu wysokiego komfortu prowadzenia pojazdu.

Niezwykłą popularność marce przyniosły również sukcesy na rajdowych trasach. To w sporcie właśnie zrodziła się dzisiejsza filozofia Subaru określana sloganem „Aktywna jazda. Aktywne bezpieczeństwo”. Stąd też wynika naturalne zaangażowanie marki w projekt Szkoły Jazdy Subaru.

Wielokrotnie nagradzana tytułem najbezpieczniejszego samochodu w niezależnych testach europejskich i na całym świecie, marka Subaru nie ustaje w dążeniach do poprawy bezpieczeństwa, kontynuując tradycję kursów doskonalenia techniki jazdy dedykowanych kierowcom nowo nabytych aut spod znaku Plejad.

Pirelli

www.pirelli.com

Pirelli Polska od lat jest strategicznym Partnerem SJS.
Ta włoska marka już od 150 lat jest ikoną technologii i doskonałości – to jeden z najstarszych na świecie producentów opon. Jest synonimem najwyższej jakości oraz efektywności, a przy tym swoją dominującą pozycję utrzymuje jako największy dostawca opon w klasie Ultra High Performance do samochodów sportowych oraz luksusowych.

Obecność Pirelli w motorsporcie rozpoczęła się w 1907 roku. Już wtedy firma wierzyła, że doświadczenie zdobyte na tej arenie jest korzystne dla jej działalności badawczo-rozwojowej.

Jednym z przykładów pełnego zaangażowania w motorsport jest rola wyłącznego dostawcy opon do królowej motorsportu – Formuły 1.

Na polskim rynku Pirelli od lat wspiera między innymi naszego wieloletniego instruktora a zarazem wybitnego kierowcę rajdowego – Kajetana Kajetanowicza, który ma na swoim koncie tytuły prestiżowe tytuły wicemistrza świata i mistrza Europy.

Firma jest szeroko znana na świecie także za sprawą kalendarza. Wydawnictwo ukazujące się pod patronatem marki od 1964 r. (z przerwami), na stałe wpisało się w kanony fotografii.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.