▷ Partnerzy - Szkoła Jazdy Subaru

Partnerzy

Pirelli

Marka Pirelli już od przeszło 110 lat jest ikoną technologii i doskonałości. Jest synonimem najwyższej jakości oraz efektywności, a przy tym swoją dominującą pozycję utrzymuje jako największy dostawca opon w klasie Ultra High Performance do samochodów sportowych oraz luksusowych.

Obecność Pirelli w motorsporcie rozpoczęła się w 1907 roku. Już wtedy firma wierzyła, że doświadczenie zdobyte na tej arenie jest korzystne dla jej działalności badawczo-rozwojowej.

Jednym z ówczesnych przykładów pełnego zaangażowania w motorsport jest rola wyłącznego dostawcy opon do królowej motorsportu - Formuły 1.

Na polskim rynku Pirelli od lat wspiera między innymi naszego wieloletniego instruktora – Kajetana Kajetanowicza, który już trzykrotnie zdobył tytuł Rajdowego Mistrza Europy.

Cieszymy się, że Pirelli swoim doświadczeniem wspiera również Szkołę Jazdy Subaru, które dysponuje zróżnicowaną flotą samochodów.

www.pirelli.com

Subaru Import Polska


Oficjalny przedstawiciel marki Subaru na polskim rynku. Firma ta konsekwentnie realizując politykę dbałości o bezpieczeństwo swoich klientów jak i wszystkich kierowców w 2000 r. znacząco przyczynia się do powstania marki SJS.

Legendarne samochody Subaru swą popularność zawdzięczają głównie sukcesom na rajdowych trasach. To w sporcie właśnie rodziła się dzisiejsza filozofia Subaru określana sloganem „Aktywna jazda. Aktywne bezpieczeństwo”. Stąd też wynika naturalne zaangażowanie marki w projekt Szkoły Jazdy Subaru.

Dzisiaj Subaru ciesząc się uzasadnioną opinią samochodu niezwykle dynamicznego łączy w sposób niezwykle udany i efektowny tak wydawałoby się sprzeczne cechy jak bezpieczeństwo oraz moc. Wszystko to dzięki słynnemu już układowi napędu Symmetrical AWD oraz niezawodnym silnikom typu Boxer.

www.subaru.pl

Polskie Stowarzyszenie Motorowe

psmlogo

Stowarzyszenie założone przez pana Sobiesława Zasadę – wielkiego polskiego kierowcę rajdowego – zrzesza najlepsze szkoły doskonalenia techniki jazdy, w tym również i SJS jako jedną z wiodących organizacji tego typu w kraju. Do jego celów statutowych, obok pracy na rzecz podnoszenia poziomu bezpieczeństwa na drogach należy również dbałość o zachowanie odpowiedniego, najwyższego poziomu oferowanych szkoleń. SJS od samego początku brało udział w tworzeniu Polskiego Stowarzyszenia Motorowego, ujednolicaniu programu szkoleniowego i w kształceniu kadry instruktorskiej. Jako jedna z najstarszych i wiodących szkół, SJS bierze udział w wyznaczaniu trendów w zakresie doskonalenia techniki i bezpieczeństwa jazdy.

www.psm.info.pl

Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.