▷ Szkolenia flotowe, oferta szkoleń dla firm - Szkoła Jazdy Subaru

Oferta dla firm

Kierowana do firm oferta szkoleń z zakresu techniki bezpiecznej jazdy stanowi sztandarowy produkt Szkoły Jazdy Subaru. O najwyższej jakości kursów stanowić mogą przyznane nam przez niezależne organizacje oraz prasę branżową, liczne nagrody i wyróżnienia w tym ta najważniejsza – Usługa Flotowa Roku 2013!

Oferta szkoleń dla flot samochodowych opiera się na specjalnie przygotowanych, autorskich programach ćwiczeń praktycznych. W ich przygotowywaniu brały udział osoby cieszące się niewątpliwym autorytetem w środowisku jak choćby Krzysztof Hołowczyc – Mistrz Europy w rajdach samochodowych, znany promotor bezpieczeństwa na drogach.

Nasz program szkoleń pozostaje na tyle elastyczny, abyśmy mogli wspólnie dostosować go do indywidualnych potrzeb Państwa firmy w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów, a co za tym idzie obniżenia kosztów utrzymania floty.

W szkoleniach główny nacisk kładziemy na jakość zajęć oraz psychologiczną stronę prowadzenia samochodu, z uwzględnieniem specyfiki pracy w danej firmie. To ciężka praca, która prowadzi do zwiększenia świadomości uczestników kursu, jakie niebezpieczeństwa czyhać mogą w ruchu ulicznym oraz jak sobie z nimi radzić.

Przyjętą przez wiodące, europejskie szkoły doskonalenia techniki jazdy zasada prowadzenia szkoleń na samochodach uczestników (Klientów) pozwala na lepsze poznanie zachowania samochodu i wykorzystanie całego szkolenia na doskonalenie swoich umiejętności. Swoim doświadczeniem jak i odpowiednio przygotowanym ośrodkiem gwarantujemy pełne bezpieczeństwo pojazdów i uczestników.

Dlaczego warto przeszkolić swoich pracowników w Szkole Jazdy Subaru:

spadek szkodowości we flocie,
niższe koszty ubezpieczeń,
szkolenie to również element psychologiczny (docenienie pracownika).

Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.