▷ Wyniki VI WIELKIEGO STARCIA -
Wyniki VI WIELKIEGO STARCIA

Wyniki VI WIELKIEGO STARCIA

2021-11-26

Za nami VI Wielkie Starcie Subaru Impreza vs Mitsubishi Lancer!
Jego zwycięzcą został Michał Słaby, zasiadający za kierownicą kapitalnie przygotowanej Subaru Imprezy STI.

Łączny czas drużyny Subaru to 51 minut i 9 sekund vs. ekipa Mitsubishi: 51 minut i 53 sekundy. Dzięki sobotniemu zwycięstwu drużynowo Subaru doprowadziło do remisu i obecnie mamy wynik 3:3. Jak mawia o Wielkim Starciu nasz serdeczny przyjaciel i honorowy instruktor SJS, Maciej Wisławski – nadal nie wiemy, czy pierwsze było jajko, czy kura 😉

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami 20 listopada na Torze Kielce!

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.