▷ TRACK DAY z SJS, 12.02.2022r. -
TRACK DAY z SJS, 12.02.2022r.

TRACK DAY z SJS, 12.02.2022r.

2022-01-14

Wszystkich fanów marki Subaru i nie tylko zapraszamy na pierwszy w tym roku Track Day z SJS! Już 12 lutego będzie można do woli pojeździć po Torze Kielce i spędzić dzień wypełniony dobrą zabawą oraz sportowymi emocjami!

Track Day z SJS dedykowany jest każdemu kierowcy, bez względu na posiadane umiejętności czy model samochodu. Spotkanie daje możliwość sprawdzenia się za kółkiem, a także podniesienia swoich kompetencji pod okiem wykwalifikowanych instruktorów SJS.
Na koniec najlepsza trójka uczestników stanie na podium!

W programie:
– zapoznanie z trasą
– jazdy treningowe
– próba sportowa z pomiarem czasu

Dużo jazdy, cenne wskazówki od fachowców, fantastyczna atmosfera!
Koniecznie wpiszcie tę datę w kalendarz: 12.02.2022r., Tor Kielce.

Do zobaczenia na torze!

Szczegóły:
biuro@sjs.pl
tel.: 602 747 131

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.