Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek 9:00-16:00
ZALOGUJ SIĘ
Testy i szkolenie produktowe dla dealerów Subaru

Testy i szkolenie produktowe dla dealerów Subaru

2014-08-21

Nie od dziś wiadomo jak wiele energii i jak wielką wagę przywiązuje Subaru do tematu aktywnego bezpieczeństwa. Na tej właśnie idei powstała także Szkoła Jazdy Subaru. Tym razem na torze wyścigowym Kielce, mieliśmy okazję poprowadzić testy mającego wejść do sprzedaży, nowego systemy Eye Sight, a także szkolenia produktowego dotyczącego porównania modeli z samochodami konkurencji. W programie znalazły się m.in. jazdy po torze (w kolumnie), aby doświadczyć wszystkie zalety nowego systemu, a także dynamiczne testy awaryjnego zatrzymania przed przeszkodą (z różnych prędkości). Druga część spotkania obejmowała natomiast testy porównawcze na specjalnie do tego przygotowanej pochylni z rolkami.

GRUPA SJS S.A REALIZUJE PROJEKTY:

SJS szkolenia
Driving Experience
Driving Academy
Prezenty
Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.