▷ Szkolenie z pasją -
Szkolenie z pasją

Szkolenie z pasją

2014-10-02

Bezpieczeństwo nie musi być nudne! Mieli okazję przekonać się o tym m.in. uczestnicy jednego z ostatnich szkoleń Szkole Jazdy Subaru. To właśnie atmosferę prowadzonych przez nas treningów stawiamy na 1 miejscu, na równiz jakością, merytoryką oraz bezpieczeństwem!

Tym razem do dyspozycji 24 osobowej grupki naszych gości oddaliśmy 12 samochodów szkoleniowych dobranych pod kątem oczekiwań klientów. To na nich mieli oni okazję podnosić swoje umiejętności techniki bezpiecznej jazdy. Program oparty o ćwiczenia I stopnia kursu SJS oraz dynamiczne prowadzenie zajęć przez grupę instruktorów przyniósł fantastyczne efekty. Po ciężkiej „pracy” na kolejnych ćwiczeniach, nagrodą dla uczestników stała się możliwość jazd za kierownicą ponad trzystukonnych Subaru Impreza STi oraz Mitsubishi LancerEvo. Samochodów ze stajni działu eventowego SJS S.A.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.