▷ Szkolenie Subaru z systemem EyeSight -
Szkolenie Subaru z systemem EyeSight

Szkolenie Subaru z systemem EyeSight

2019-03-18

11 marca br. w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy Międzychód znajdującym się w okolicach Poznania mięliśmy okazję przeprowadzić szkolenie dla właścicieli samochodów marki Subaru wyposażonych w system EyeSight. Wspomniany system instalowany w samochodach Subaru (każdym nowym modelu z automatyczną bezstopniową skrzynią biegów CVT) w praktyce ma wspierać kierowców poprzez monitorowanie, zarówno samej drogi, jak również sytuacji z udziałem innych uczestników ruchu. Jesteśmy również zobowiązani do przypomnienia, że ze szkolenia finansowanego przez Subaru Import Polska może skorzystać każdy nabywca nowego Subaru w okresie do roku od zakupu samochodu.

Podczas szkolenia w ODTJ Międzychód uczestnicy pod okiem instruktorów SJS realizowali standardowy program dedykowany dla modeli Subaru wyposażonych w system EyeSight (program szkolenia Subaru z systemem EyeSight). Doskonalenie techniki bezpiecznej jazdy między innymi obejmowało ćwiczenia z wykorzystaniem adaptacyjnego tempomatu, hamowanie przed przeszkodą, jazdę równoległą, awaryjną zamianę pasa ruchu oraz wiele innych zadań naturalnie z zaangażowaniem Systemu EyeSight.

Podsumowując zrealizowane szkolenie serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejne szkolenia, które odbywają się nie tylko w Międzychodzie, ale również w Krakowie, Łodzi oraz Gdańsku.

Click to rate this post!
[Total: 6 Average: 4.7]
Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.