▷ Szkolenie Subaru Forester XT -
Szkolenie Subaru Forester XT

Szkolenie Subaru Forester XT

2019-01-21

21 stycznia 2019, tym razem na Torze Łódź odbyło się szkolenie dla właścicieli Subaru, a konkretnie modelu Forester XT. Co warte podkreślenia uczestnicy szkolenia mogli doskonalić swoje umiejętności na off-roadowej części łódzkiego toru w warunkach, które śmiało można określić mianem wymagających. Niemniej jednak Forester XT został stworzony przez Subaru, aby stawiać czoła nawet najtrudniejszym trasom.

W programie szkolenia Subaru XT znalazły się przede wszystkim ćwiczenia, których celem było doskonalenie techniki jazdy. Uczestnicy pod okiem instruktorów SJS mięli okazję sprawdzić zarówno samych siebie, jak również systemy, w które zaopatrzone są ich samochody. W praktyce kierowcy musieli zmierzyć się między innymi ze stromymi podjazdami oraz zjazdami, trawersami oraz przejazdami przez przeszkody wodne, które zwłaszcza o tej porze roku stanowiły naprawdę niemałe wyzwanie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.