Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek 9:00-16:00
ZALOGUJ SIĘ
Szkolenie na samochodach SJS

Szkolenie na samochodach SJS

2014-06-10

Jeśli nasz klient nie ma możliwości użycia własnych samochodów firmowych, do przeprowadzenia treningu bezpiecznej jazdy oddajemy do użytku własną flotę aut. Tak było w przypadki ostatniego szkolenia. Tym razem program zajęć zakładał przeszkolenie grupy 30 osobowej na 10 samochodach zapewnionych przez Szkołę Jazdy Subaru.

Ponieważ była to kontynuacja współpracy z klientem znacząca większość uczestników realizowała II stopień szkolenia flotowego z techniki bezpiecznej jazdy, a nowe osoby w firmie skupiły się na programie I stopnia. Specyfika firmy sprawiła, że zajęcia realizowało aż 10 instruktorów Szkoły Jazdy Subaru, co dawało dodatkowo doskonały kontakt z uczestnikami.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

GRUPA SJS S.A REALIZUJE PROJEKTY:

SJS szkolenia
Driving Experience
Driving Academy
Prezenty
Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.