▷ Szkolenie z Maćkiem Wisławskim -
Szkolenie z Maćkiem Wisławskim

Szkolenie z Maćkiem Wisławskim

2014-09-11

Maciej Wisławski – honorowy instruktor Szkoły Jazdy Subaru – wspólnie z trenerami SJS poprowadził szkolenie dla jednego z naszych klientów. Popularny „Wiślak” to legenda rajdów samochodowych, ale i osoba mocno angażująca się w promocję bezpieczeństwa na drogach. Dla uczestników szkolenia była to niesamowita okazja, aby poznać Maćka nieco bliżej, lecz przede wszystkim czerpać wiedzę z jego ogromnego doświadczenia.

Program zajęć obejmował pełne szkolenie I stopnia z techniki jazdy. To właśnie ten temat z założenia był głównym motywem imprezy, a wizyta w Szkole Jazdy Subaru miała na celu podniesienie umiejętności bezpiecznej jazdy. Koncentracja i ciężka praca poparta doświadczeniem i wiedzą instruktorów przyniosła szybko spodziewane rezultaty. Na pewno dodatkowym motywatorem do działania stały się czekające na uczestników dodatkowe atrakcje – możliwość spróbowania swych sił za kierownicą m.in. Lamborghini Gallardo, Subaru BRZ, Mitsubishi Lancer EVO czy Porsche 911. Była to forma nagrody dla uczestników za wspaniałe zaangażowanie i ciężki trening. Nie od dziś wiadomym jest, że motywacja jest podstawą sukcesu!

Po zakończeniu szkolenia oraz emocji motoryzacyjnych na torze, impreza przeniosła się do hotelu gdzie przygotowaliśmy animowany wieczór, podczas którego opowieściom Maćka nie mogło być końca. Nie zabrakło konkursu czytania notatek rajdowych oraz przeróżnych historii ze świata rajdów.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.