▷ Szkolenie dla pracowników -
Szkolenie dla pracowników

Szkolenie dla pracowników

2014-11-26

26 listopada Tor „Kielce” odwiedziła grupa pracowników BNP Paribas, aby pod okiem instruktorów Szkoły Jazdy Subaru podnieść swoje umiejętności w bezpiecznym prowadzeniu samochodu. Szkolenie odbyło się w niewielkiej grupie, najwięcej jeżdżących osób z firmy. Tuż po odprawie połączonej z modułem teoretycznym, nasi goście rozpoczęli trwający niemal 5 godzin blok ćwiczeń praktycznych nastwionych na specyfikę kierowców flotowych. Pogoda jak zawsze dopisała, a i tak wyjątkowo śliski asfalt na Torze „Kielce” okazał się być niejednokrotnie bardzo zdradliwy… dodatkowo podnosząc realizm przygotowanych przez nas ćwiczeń. Pomimo ciężkiej pracy, dobrej atmosfery i pozytywnej energii nie brakowało. Widać to doskonale na zdjęciu grupowym. J Na zakończenie spotkania każdy z uczestników, w nagrodę za doskonały trening miał okazję zmierzyć się z pętlą kartingową zasiadając tylnonapędowego Subaru BRZ! Zdobyte w trakcie całego dnia zajęć umiejętności opanowania poślizgu okazały się być przydatne. Tym razem jednak do zabawy kontrolowaną jazdą w drifcie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.