Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek 9:00-16:00
ZALOGUJ SIĘ
SJS prezentuje najnowszą Subaru STi

SJS prezentuje najnowszą Subaru STi

2014-06-05

W ośrodku techniki jazdy przy Wrocławskiej ulicy Rakietowa, odbyła się organizowana wspólnie przez Subaru JM Auto oraz Szkołę Jazdy Subaru prezentacja dla klientów najnowszego modelu Subaru STi. Kameralne spotkanie obejmowało zarówno prezentację statyczną modelu, jazdy testowe po drogach publicznych, a także coś wyjątkowego – pokazowy, dynamiczny przejazd wraz z jednym z instruktorów Szkoły Jazdy Subaru! Miał on ukazać pełnię potencjału nowego samochody oraz zastosowanych w nim nowinek technicznych.

 

Fot. Marcin Snopkowski

GRUPA SJS S.A REALIZUJE PROJEKTY:

SJS szkolenia
Driving Experience
Driving Academy
Prezenty
Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.