▷ Podsumowanie VI Zlotu Subaru Imprez -
Podsumowanie VI Zlotu Subaru Imprez

Podsumowanie VI Zlotu Subaru Imprez

2018-08-04

W dniu 4 sierpnia 2018 na kieleckim torze zlokalizowanym w Miedzianej Górze mieliśmy już po raz szósty wielką przyjemność organizować imprezę dla właścicieli samochodów marki Subaru Impreza. Z wielką satysfakcją śpieszymy donieść, że po raz kolejny uczestnicy dopisali i tłumnie stawili się na Torze Kielce, a impreza okazała się sukcesem.

Podczas całodniowego VI Zlotu Subaru Imprez uczestnicy nie tylko świetnie się bawili, ale również pod okiem instruktorów SJS zdobywali wiedzę i podnosili swoje umiejętności w zakresie doskonalenia techniki jazdy. Do punktów programu zlotu należały między innymi trening poślizgów, jazda po pętli kartingowej oraz leśnej części kieleckiego toru. Przy wykorzystaniu fotokomórek odpowiedzialnych za pomiar czasu przejazdów uczestników wprowadziliśmy element rywalizacji, a na najlepszych czekały okolicznościowe nagrody.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, która najlepiej prezentuje fantastyczną atmosferę panującą na zlocie. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy już za rok!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.