▷ Nowy oddział SJS w Warszawie! -
Nowy oddział SJS w Warszawie!

Nowy oddział SJS w Warszawie!

2019-10-23

Miło nam poinformować Państwa o powstaniu nowego oddziału Szkoły Jazdy Subaru. Kolejny już ośrodek został właśnie naniesiony na mapę naszych obiektów, a ściślej zlokalizowany jest on w stolicy naszego kraju. SJS Warszawa-Bemowo, bo o nim mowa zlokalizowany jest przy lotnisku Babice, dysponuje niezbędnym zapleczem do prowadzenia pełnego zakresu szkoleń dla klientów firmowych i indywidualnych.

Jako Grupa SJS staramy się cały czas rozwijać i tym bardziej cieszy nas, że do Toru Kielce, który był naszym pierwszym oddziałem dołączył kolejny - SJS Warszawa. Gorąco wierzymy, że lokalizacja nowego ośrodka w Warszawie będzie udogodnieniem dla naszych Klientów, a także pomoże nam to zoptymalizować kalendarz szkoleń i oferować dogodne terminy, dopasowane do oczekiwań naszych Klientów.

W ośrodku SJS Warszawa będziemy prowadzili:

 

Z myślą o kim przygotowaliśmy obiekt SJS Warszawa?

 

Szczegółowe informacje o ośrodku SJS Warszawa-Bemowo znajdą Państwo w zakładce OBIEKTY SZKOLENIOWE.

Wszystkich zainteresowanych poznaniem szczegółów naszej oferty zapraszamy do KONTAKTU.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.