▷ IX Zlot Właścicieli Samochodów Subaru Impreza, 10.07.2021r. -
IX Zlot Właścicieli Samochodów Subaru Impreza, 10.07.2021r.

IX Zlot Właścicieli Samochodów Subaru Impreza, 10.07.2021r.

2021-07-14

Na tę imprezę czekamy w napięciu i z narastającą ekscytacją cały rok!😎 Za każdym razem przeżywamy równie silne emocje. IX Ogólnopolski Zlot Właścicieli Samochodów Subaru Impreza przeszedł właśnie do historii💙
Drodzy uczestnicy! Dziękujemy Wam za Waszą obecność. To Wy tworzycie niepowtarzalny klimat ZLOTU! Gdy łączymy nasze wspólne pasje, musi wyjść coś wyjątkowego! 😉

Dziękujemy Wam za pozytywną energię, jaką zostawiliście na torze! To była wielka przyjemność spędzić z Wami minioną sobotę. Na pełne podsumowanie imprezy przyjdzie jeszcze czas, tymczasem delektujcie się wybranymi ujęciami od naszego fotografa.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.