Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek 9:00-16:00
ZALOGUJ SIĘ
II Zlot Miłośników Subaru Imprezy

II Zlot Miłośników Subaru Imprezy

2014-08-30

Czy jest coś takiego, co łączyć może grupę osób o różnych poglądach, statusie społecznym, osoby w różnym wieku i dziesiątkach różnych zawodów? Tak! Tym czymś z pewnością może być legenda modelu Subaru Impreza! W miniony weekend odbył się drugi już zlot miłośników tego modelu na Torze „Kielce”. Pasja rajdów, rywalizacji oraz niepowtarzalny klimat spotkań społeczności gromadzącej się wokół tej japońskiej marki sprawia, że impreza nie mogła się nie udać. Tego typu spotkania to przede wszystkim ludzie! To dla nich zrealizowaliśmy dzień zajęć pełen adrenaliny na torze. W programie nie mogło zabraknąć elementów treningu techniki jazdy, a także rywalizacji z profesjonalnym pomiarem czasu! Niezliczona ilość prób sportowych, w tym przejazdy przez pętlę leśną, a także rywalizacja w zawodach na dochodzenie przysporzyły wielu emocji i uśmiechu każdemu – łącznie z instruktorami Szkoły Jazdy Subaru!

Choć w spotkaniu tym przede wszystkim liczy się dobra zabawa, gwoli reporterskiej ścisłości podajemy wyniki rywalizacji:

  1. Sebastian Kwiecień        7:43,8
  2. Rafał Piekut                  8:04,4
  3. Sławomir Popczyński      8:18,0

GRUPA SJS S.A REALIZUJE PROJEKTY:

SJS szkolenia
Driving Experience
Driving Academy
Prezenty
Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.