▷ Bezpieczeństwo nie musi być nudne -
Bezpieczeństwo nie musi być nudne

Bezpieczeństwo nie musi być nudne

2014-11-03

Szkolenie i bezpieczeństwo wcale nie muszą być nudne. Przekonała się o tym grupa pracowników i partnerów jednego z naszych ostatnich Klientów. Zapraszamy do obejrzenia galerii z treningu, na których widać jak wiele uśmiechu może przynieść ciężka praca nad zmianą dotychczasowych przyzwyczajeń i nawyków za kierownicą. A wszystko to dla poprawy bezpieczeństwa.

W programie zajęć znalazł się zarówno krótki moduł teoretyczny, jak i pełen zestaw ćwiczeń I stopnia kursu Szkoły Jazdy Subaru. Różnicą w stosunku do klasycznych zajęć było poszerzenie go o ćwiczenia na symulatorze poślizgu. Na zakończenie zajęć, w formie nagrody i rozluźnienia każdy z uczestników miał okazję samemu spróbować także swych sił na próbie driftingowej! Wykorzystano do niej tylnonapędowe Subaru BRZ ze stajni naszego działu eventowego – DRIVING Experience

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.