...

Z radością informujemy, iż gośćmi specjalnymi X Ogólnopolskiego Zlotu Właścicieli Samochodów Subaru Impreza będą niezrównani i nieocenieni sportowcy, a także wieloletni instruktorzy Szkoły Jazdy Subaru: Maciek Wisławski i Wojtek Chuchała!
Możecie liczyć na cenne wskazówki ze strony mistrzów, arcyciekawe opowieści i dużą dawkę humoru! Każde spotkanie z nimi na długo pozostaje w pamięci.

Maciej Wisławski

Tego pana nie trzeba przedstawiać:) To legenda motorsportu, guru wielu pokoleń rajdowych, serdeczny przyjaciel Szkoły Jazdy Subaru i honorowy instruktor SJS.

Wojciech Chuchała

Znakomity polski kierowca rajdowy, który może pochwalić się wieloma tytułami (rajdowy Mistrz Polski, rajdowy mistrz Europy w klasie ERC2, dwukrotny mistrz Polski w gr. N, mistrz Słowacji w gr. N, zdobywca Rajdowego Pucharu Polski).

Przybywajcie i czerpcie pełnymi garściami! Do zobaczenia 30 lipca na Torze Kielce.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.