...

Nadchodzi jedno z naszych kultowych, długo wyczekiwanych wydarzeń, które z pewnością zelektryzuje miłośników motorsportu!

Już 13 marca po raz piąty w historii SJS na Torze Kielce odbędzie się WIELKIE STARCIE, w którym do zaciętej rywalizacji staną dwaj odwieczni rywale z rajdowych tras: Suba

Jeśli pamiętacie poprzednie imprezy z tego cyklu, to wiecie, że emocje, które nam towarzyszą za każdym razem są tak wielkie, że żyjemy nimi jeszcze długo po zakończeniu eventu i nie możemy doczekać się następnego! Nie inaczej będzie i tym razem:)

Do udziału w WIELKIM STARCIU zapraszamy wszystkich posiadaczy i użytkowników turbodoładowanych modeli samochodów Subaru Impreza oraz Mitsubishi Lancer, którzy chcą się sprawdzić w wyjątkowych warunkach Toru Kielce. Naprzeciw siebie stanie grupa łącznie 40 posiadaczy tych legendarnych samochodów, po 20 z każdej ze stron.
Harmonogram zakłada 5 przejazdów pomiarowych, poprzedzonych zapoznaniem z trasą oraz przejazdami treningowymi. Wszystkie czasy będą sumowane w klasyfikacji indywidualnej, jak i zespołowej. Dodatkowo, indywidualny zwycięzca WIELKIEGO STARCIA otrzyma puchar przechodni oraz prawo do obrony tytułu w roku przyszłym.
WIELKIE STARCIE ma na celu porównanie samochodów w atmosferze zabawy oraz zintegrowanie fanów i użytkowników obydwu modeli.
Fantastyczni ludzie, kapitalny klimat imprezy i niepowtarzalne samochody.
Tego nie można przegapić!

ROZKŁAD JAZDY:
Godz. 08:00 – 08:45 Rejestracja uczestników, przygotowanie samochodów do eventu
Godz. 09:00 – 09:20 Oficjalne powitanie i odprawa w pitline
Godz. 09:30 – 10:00 Zapoznanie z próbą sportową
Godz. 10:00 – 11:20 Jazdy treningowe (obowiązują kaski)
Godz. 11:30 – 15:30 Próba sportowa z pomiarem czasu (pięć rund)
Godz. 15:30 – 16:30 Jazdy treningowe dla chętnych
Godz. 16:30 – 17:00 Ceremonia wręczenia nagród, podsumowanie eventu
CENA: 690 zł.

KONTAKT:
kom.: 606 878 886
mail: biuro@sjs.pl
Regulamin V Wielkie Starcie

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.