...

Kochani! Dziś oficjalnie rozpoczynamy świętowanie 20-lecia naszego istnienia!!! Aż trudno w to uwierzyć, ale już tyle lat doskonalimy Wasze motoryzacyjne umiejętności! Nie wiemy, jak Was, ale nas z tego powodu rozpiera ogromna radość i duma!!!

Gdy w 2000 roku nawiązaliśmy współpracę z Subaru Import Polska, nie myśleliśmy, że narodzi się z tego projekt, który pod szyldem Szkoła Jazdy Subaru zrewolucjonizuje rynek szkoleń w Polsce. Tak powstała pierwsza markowa akademia doskonalenia techniki jazdy, będąca przykładem dla innych szkół. Mamy nadzieję, że nie straciliśmy nic przez ten czas na jakości i że wciąż Szkoła Jazdy Subaru to dla Was wyznacznik absolutnego profesjonalizmu!

Dziękujemy za to, że towarzyszycie nam od początku, śledzicie nasze poczynania i szkolicie się wraz z nami. Nie byłoby nas bez Was!

Ponieważ SJS to w pierwszej kolejności ludzie, tu ukłon w stronę osób bezpośrednio zaangażowanych w powstanie Szkoły Jazdy Subaru oraz tych, którzy ją obecnie tworzą – wykwalifikowanej kadry instruktorskiej i zgranego teamu. To Wy stoicie za sukcesem!!!

Dziękujemy i zapraszamy do wspólnego świętowania!

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.