...

Miło nam poinformować Państwa o powstaniu nowego oddziału Szkoły Jazdy Subaru. Kolejny już ośrodek został właśnie naniesiony na mapę naszych obiektów, a ściślej zlokalizowany jest on w stolicy naszego kraju. SJS Warszawa-Bemowo, bo o nim mowa zlokalizowany jest przy lotnisku Babice, dysponuje niezbędnym zapleczem do prowadzenia pełnego zakresu szkoleń dla klientów firmowych i indywidualnych.

Jako Grupa SJS staramy się cały czas rozwijać i tym bardziej cieszy nas, że do Toru Kielce, który był naszym pierwszym oddziałem dołączył kolejny – SJS Warszawa. Gorąco wierzymy, że lokalizacja nowego ośrodka w Warszawie będzie udogodnieniem dla naszych Klientów, a także pomoże nam to zoptymalizować kalendarz szkoleń i oferować dogodne terminy, dopasowane do oczekiwań naszych Klientów.

W ośrodku SJS Warszawa będziemy prowadzili:

  • Szkolenia z zakresu bezpiecznej jazdy.
  • Szkolenia z jazdy defensywnej oraz eco-drivingu.
  • Szkolenia dla właścicieli samochodów marki Subaru.
  • Eventy dla firm z samochodami marki Subaru.
  • Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy oraz przepisów ruchu drogowego.

 

Z myślą o kim przygotowaliśmy obiekt SJS Warszawa?

  • Właścicielach flot samochodowych oraz firmach.
  • Właścicielach samochodów marki Subaru.
  • Osobach indywidualnych, które chcą podnieść swoje umiejętności, w tym kobietach, dla których przygotowaliśmy dedykowany program szkoleń.
  • Osobach, które pragną sprawić prezent pod postacią szkolenia z bezpiecznej jazdy bliskiej osobie.

 

Szczegółowe informacje o ośrodku SJS Warszawa-Bemowo znajdą Państwo w zakładce OBIEKTY SZKOLENIOWE.

Wszystkich zainteresowanych poznaniem szczegółów naszej oferty zapraszamy do KONTAKTU.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.