...

Zapraszamy serdecznie wszystkich do wzięcia udziału w I Ogólnopolskim Zlocie Właścicieli Subaru Imprez jaki odbędzie się 31 sierpnia br. na Torze Kielce w Miedzianej Górze. Całodniowe zajęcia, obok możliwości spotkania i wspólnej praktycznej zabawy na torze, będą doskonałą okazją do wspólnych jazd z elementami bardzo dynamicznego szkolenia. 

W programie przewidzieliśmy m.in. jazdy po dobrze znanej i lubianej pętli kartingowej, trening poślizgów w zakręcie o obniżonej przyczepności a także… to nowość trening na nowo oddanej, całkowicie wyremontowanej i poszerzonej części leśnej Toru Kielce! To także niesamowita okazja do rywalizacji. Przygotowaliśmy zatem pomiar czasu przy użyciu fotokomórek. Kilka tras, cenne nagrody oraz… ogromną dawkę przyjemności z jazdy.

Zapraszamy serdecznie każdego posiadacza, dowolnego modelu Subaru Impreza. Wspólnie z instruktorami Szkoły Jazdy Subaru, w tym Wojtka Chuchały, będzie nam niezmiernie miło gościć Was na torze. Na zakończenie przygotowaliśmy dla Was niespodziankę!

Liczba miejsc ograniczona!

Koszt uczestnictwa w spotkaniu to 290 zł (brutto)

Zapisy dokonywane są wyłącznie drogą mailową pod adresem: biuro@sjs.pl . Z przyjemnością odpowiemy też na Wasze ewentualne pytania pod numerem tel. 12 410 00 81.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.