...

Zapraszamy serdecznie wszystkich do wzięcia udziału w I Ogólnopolskim Zlocie Właścicieli Subaru Imprez jaki odbędzie się 31 sierpnia br. na Torze Kielce w Miedzianej Górze. Całodniowe zajęcia, obok możliwości spotkania i wspólnej praktycznej zabawy na torze, będą doskonałą okazją do wspólnych jazd z elementami bardzo dynamicznego szkolenia. 

W programie przewidzieliśmy m.in. jazdy po dobrze znanej i lubianej pętli kartingowej, trening poślizgów w zakręcie o obniżonej przyczepności a także… to nowość trening na nowo oddanej, całkowicie wyremontowanej i poszerzonej części leśnej Toru Kielce! To także niesamowita okazja do rywalizacji. Przygotowaliśmy zatem pomiar czasu przy użyciu fotokomórek. Kilka tras, cenne nagrody oraz… ogromną dawkę przyjemności z jazdy.

Zapraszamy serdecznie każdego posiadacza, dowolnego modelu Subaru Impreza. Wspólnie z instruktorami Szkoły Jazdy Subaru, w tym Wojtka Chuchały, będzie nam niezmiernie miło gościć Was na torze. Na zakończenie przygotowaliśmy dla Was niespodziankę!

Liczba miejsc ograniczona!

Koszt uczestnictwa w spotkaniu to 290 zł (brutto)

Zapisy dokonywane są wyłącznie drogą mailową pod adresem: biuro@sjs.pl . Z przyjemnością odpowiemy też na Wasze ewentualne pytania pod numerem tel. 12 410 00 81.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.