Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Kultowe szkolenie dla właścicieli Subaru Impreza

Na Torze Kielce zrealizowaliśmy kultowe szkolenie techniki jazdy dla posiadaczy najnowszych modeli Subaru STi. Była to prestiżowa akademia jazdy, w której udział wzięło jedynie ośmiu uczestników. Każdy z nich przejechał na samych tylko ćwiczeniach niemal 110 km!!!

Program zajęć został oparty na ćwiczeniach szkolenia II stopnia. Całodniowa kurs zawierał elementy zarówno bezpiecznej jazdy samochodem jak i te z nastawieniem na jazdę z pomiarem czasu. Uczestnicy bawili się świetnie jednocześnie podnosząc swoje już i tak nie małe umiejętności choćby opanowania poślizgu.

Tor Kielce doskonale spełnił swoją rolę ośrodka doskonalenia techniki jazdy. Niezależnie od zmiennych warunków, jakie panowały tego dnia na torze wyścigowym. Mogliśmy tam przeprowadzić zarówno pełną akademię bezpiecznej jazdy, ćwiczenia na płytach poślizgowych, aż na ćwiczeniu toru jazdy na pętli leśnej kończąc. Nie mogło zabraknąć także rywalizacji. Świetna atmosfera, z której słyniemy w Szkole Jazdy Subaru i tym razem udzieliła się uczestnikom. Wynik nie był najważniejszy. A stałą się nią dobra zabawa i wspólne po podnoszenie poziomu techniki bezpiecznej jazdy oraz szykanie odpowiedzi na pytanie jak stać się lepszym kierowcą!

{phocagallery view=category|categoryid=152}