Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Nowe samochody w Szkole Jazdy Subaru!

Miło nam zakomunikować, że dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy kilka nowości. W naszym parku maszyn pojawiły się nowe samochody, a na nich nowe produkty szkoleniowe. Do dyspozycji naszych gości oddaliśmy najnowsze Subaru Levorg oraz kultową Subaru Impreza STi Spec C!

Pierwszy z samochodów to wspaniały wybór dla osób poszukujących auta z napędem na cztery koła do szkolenia z techniki jazdy. Prowadzić będziemy na nim zarówno kursy z ryzyka w ruchu drogowym, doskonalenia jazdy I i II stopnia, a także zajęcia w układzie Jeden-na-Jeden.

Subaru Impreza STi Spec C to auto stworzone przez Subaru z myślą o budowie samochodów rajdowych. Wiele zmian technicznych w tej wersji sprawia, że jest to auto wyjątkowe. Będziemy go wykorzystywali zarówno do dynamicznych szkleń z klientami, imprez integracyjnych jak i codrive, czyli rajdowych przejazdów, jako pasażer z naszym instruktorem

2016-03-17

 

{phocagallery view=category|categoryid=145}