Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Nasz Instruktor w Mistrzostwach Europy!

Wspaniałym zwycięstwem w Rajdzie Wysp Kanaryjskich Wojtek Chuchała rozpoczął swoje starty w cyklu Mistrzostw Europy! Popularny „Siemanko” startując w zespole Subaru Poland Rally Team zwyciężył w klasyfikacji ERC2. Wygrywając wszystkie odcinki specjalne wręcz zdeklasował rywali ogromną przewagą! GRATULUJEMY!!! Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!

Wojtek Chuchała,na co dzień Instruktor w Szkole Jazdy Subaru, to lubiany i często wybierany instruktor. Doskonale sprawdza się podczas szkolenia z techniki bezpiecznej jazdy dla firm i flot samochodowych. Ze względu na swoje umiejętności jak i doskonałe podejście szkoleniowe często wybierany jest także przez klientów i w Szkole Jazdy Subaru zaawansowane treningi jazdy sportowej.

fot. Tomasz Kaliński

2016-03-12

{phocagallery view=category|categoryid=144}