Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Widzisz wszystko – szkolenie flotowe II st

Przełom jesień/zima to doskonały moment na kontynuację szkolenia bezpiecznej jazdy. Kilka dni temu zrealizowaliśmy kolejny ciekawy trening doskonalenia jazdy dla firmy posiadającej swoją flotę samochodów. Zajęcia zostały oparte na ćwiczenia z kursu II stopnia flotowego Szkoły Jazdy Subaru. Obok krótkiego przypomnienia podstaw bezpieczeństwa w programie znalazły się dynamiczne ćwiczenia praktyczne na płytach poślizgowych, nauka efektywnego wykorzystania systemów elektronicznych aktywnego bezpieczeństwa oraz… nawiązując do nazwy firmy odpowiedniej obserwacji drogi.

2015-12-12

{phocagallery view=category|categoryid=150}