Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Szkolenie bezpiecznej jazdy z Mistrzem

Wojtek Chuchała – Rajdowy Samochodowy Mistrz Polski sezonu 2014 – na co dzień instruktor w Szkole Jazdy Subaru. W minionym tygodniu poprowadził on ciekawe szkolenie z techniki bazpiecznej jazdy na Torze Kielce. Już na biefingu przed ćwiczeniami uczestnicy bardzo ciepło przyjęli popularnego „Siemanko” pytając o plany na nadchodzący sezon. Wojtek nie chcąc jednak nic zdradzać ucinał jak zawsze wesoło rozmowę obiecując jednak coś wielkiego! J

Koncentrując się na kursie jazdy defensywnej Wojtek przy współudziale kilku innych instruktorów Szkoły Jazdy Subaru skoncentrowali się na bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz szkoleniu z ryzyka i psychologicznej stronie prowadzenia samochodu. Ćwiczenia doskonalącej technikę jazdy na płytach poślizgowych oraz asfaltach o obniżonej przyczepności doskonale odwzorowywały nadchodzący sezon jesienno-zimowy.

Na zakończenie klasycznego szkolenie I stopnia, nasi uczestnicy mieli okazję spróbować swych sił na dodatkowych aktywnościach. Przygotował je dział eventowy SJS S.A. –Driving Experience. W programie obok znalazły się m.in. jazdy po torze za kierownicą Ferrari 458 Italia oraz ekstremalny trening driftingu w Subaru BRZ poprzedzony ćwiczeniami na symulatorze. Uwagi i podpowiedzi ze strony Wojtka Chuchały okazały się tutaj być bezcenne!

{phocagallery view=category|categoryid=149}

2015-10-01