Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Akademia bezpiecznej jazdy dla branży finansowej

Specyfika branży finansowej sprawia, że pracujący w niej ludzie są w ciągłym ruchu. Z myślą o nich właśnie jeden z naszych klientów postanowił zorganizować wspólnie z nami szkolenie z zakresu techniki bezpiecznej jazdy samochodem. Zaproszenie przyjęło czterdzieści osób, które podczas całego dnia kursu doskonalącego jazdę podnosiło swoje umiejętności prowadzenia auta. W programie zrealizowanym na samochodach uczestników znalazły się m.in. ćwiczenia na płytach poślizgowych, elementy jazdy defensywnej oraz kursu z ryzyka w ruchu drogowym. Najwięcej emocji sprawiła uczestnikom nauka opanowania poślizgu oraz użycia do tego nowoczesnych systemów aktywnego bezpieczeństwa.

2015-09-25

{phocagallery view=category|categoryid=148}