Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Najlepsze efekty szkolenia na własnych samochodach

Często otrzymujemy pytania, na jakim samochodzie warto odbyć szkolenie z bezpiecznej jazdy? Własnym czy szkoły? Niezależnie jaki samochód posiadamy, jeśli tylko możemy zdecydowanie starajmy się odbyć szkolenie z techniki jazdy na samochodzie jakim jeździmy na co dzień. Zapewni to wysoką efektywność treningu jazdy na torze. Nie tracąc czasu na przyzwyczajanie się do nowego auta szybko będziemy szli naprzód podczas ćwiczeń.

Na takie rozwiązanie oraz akademię bezpiecznej jazdy na własnej flocie samochodów decyduje się zdecydowana większość klientów Szkoły Jazdy Subaru. Oto niewielka galeria jednego z takich szkoleń doskonalących technikę bezpiecznej jazdy na Torze Kielce.

2015-09-04

{phocagallery view=category|categoryid=147}