Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Cykl szkoleń z Maćkiem Wisławskim

Dla dużych firm często mamy okazję prowadzić cały cykl szkoleń z techniki jazdy. Tak stało się i tym razem. Dla jednego z naszych stałych klientów przygotowaliśmy serię spotkań, których celem było doskonalenie techniki jazd. Jednym z Instruktorów na każdym ze spotkań był Maciek Wisławski! Takie szkolenia dla firm realizujemy w różnych częściach Polski. Tym razem treningi bezpiecznej jazdy poprowadziliśmy m.in. w Toruniu oraz Kielcach. Zdecydowanie główną część dnia nasza koncentracja na doskonalenie techniki jazdy, opanowanie poślizgów, naukę hamowania czy świadomość ryzyka w ruchu drogowym. Na zakończenie jednak nasi uczestnicy mieli okazję także na jazdę naszymi sportowymi samochodami ze stajni Driving Experience. Był to wyjątkowy prezent dla każdego z uczestników, którzy cały dzień doskonale radzili sobie z wyzwaniami jakie przygotowaliśmy. Taka jazda sportowym samochodem to także element nagrody, na jaką często decydują się firmy po zakończeniu kursu techniki jazdy.

2015-07-20

{phocagallery view=category|categoryid=143}