Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Bezpieczeństwo nie musi być nudne

2014-11-03

Szkolenie i bezpieczeństwo wcale nie muszą być nudne. Przekonała się o tym grupa pracowników i partnerów jednego z naszych ostatnich Klientów. Zapraszamy do obejrzenia galerii z treningu, na których widać jak wiele uśmiechu może przynieść ciężka praca nad zmianą dotychczasowych przyzwyczajeń i nawyków za kierownicą. A wszystko to dla poprawy bezpieczeństwa.

W programie zajęć znalazł się zarówno krótki moduł teoretyczny, jak i pełen zestaw ćwiczeń I stopnia kursu Szkoły Jazdy Subaru. Różnicą w stosunku do klasycznych zajęć było poszerzenie go o ćwiczenia na symulatorze poślizgu. Na zakończenie zajęć, w formie nagrody i rozluźnienia każdy z uczestników miał okazję samemu spróbować także swych sił na próbie driftingowej! Wykorzystano do niej tylnonapędowe Subaru BRZ ze stajni naszego działu eventowego – DRIVING Experience

{phocagallery view=category|categoryid=134}