Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Szkolenie z pierwszej pomocy

2014-09-13

Często wybieraną opcją klasycznych szkoleń z techniki jazdy jakie realizujemy w Szkole Jazdy Subaru, jest kurs ratownictwa i pomocy przedmedycznego. Popularny kurs „pierwszej pomocy” prowadzimy także wypełniając w ten sposób nasze zobowiązanie Europejskiej Karty Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, której Szkoła Jazdy Subaru jest sygnatariuszem.  Oto jak okiem obiektywu wyglądają prowadzone przez nas zajęcia. Tym razem pogoda pozwoliła nam na prowadzenie kursu w naturalnych warunkach co dodatkowo wpływa na realizm szkolenia. Oczywiście były one jedynie dodatkiem do klasycznego programu treningu bezpiecznej jazdy.

{phocagallery view=category|categoryid=133}