Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Szkolenie na samochodach SJS

2014-06-10

Jeśli nasz klient nie ma możliwości użycia własnych samochodów firmowych, do przeprowadzenia treningu bezpiecznej jazdy oddajemy do użytku własną flotę aut. Tak było w przypadki ostatniego szkolenia. Tym razem program zajęć zakładał przeszkolenie grupy 30 osobowej na 10 samochodach zapewnionych przez Szkołę Jazdy Subaru.

Ponieważ była to kontynuacja współpracy z klientem znacząca większość uczestników realizowała II stopień szkolenia flotowego z techniki bezpiecznej jazdy, a nowe osoby w firmie skupiły się na programie I stopnia. Specyfika firmy sprawiła, że zajęcia realizowało aż 10 instruktorów Szkoły Jazdy Subaru, co dawało dodatkowo doskonały kontakt z uczestnikami.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

{phocagallery view=category|categoryid=132}