Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Szkolenie z pasją

2014-10-02

Bezpieczeństwo nie musi być nudne! Mieli okazję przekonać się o tym m.in. uczestnicy jednego z ostatnich szkoleń Szkole Jazdy Subaru. To właśnie atmosferę prowadzonych przez nas treningów stawiamy na 1 miejscu, na równiz jakością, merytoryką oraz bezpieczeństwem!

Tym razem do dyspozycji 24 osobowej grupki naszych gości oddaliśmy 12 samochodów szkoleniowych dobranych pod kątem oczekiwań klientów. To na nich mieli oni okazję podnosić swoje umiejętności techniki bezpiecznej jazdy. Program oparty o ćwiczenia I stopnia kursu SJS oraz dynamiczne prowadzenie zajęć przez grupę instruktorów przyniósł fantastyczne efekty. Po ciężkiej „pracy” na kolejnych ćwiczeniach, nagrodą dla uczestników stała się możliwość jazd za kierownicą ponad trzystukonnych Subaru Impreza STi oraz Mitsubishi LancerEvo. Samochodów ze stajni działu eventowego SJS S.A.

{phocagallery view=category|categoryid=130}