Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

SJS prezentuje najnowszą Subaru STi

2014-06-05

W ośrodku techniki jazdy przy Wrocławskiej ulicy Rakietowa, odbyła się organizowana wspólnie przez Subaru JM Auto oraz Szkołę Jazdy Subaru prezentacja dla klientów najnowszego modelu Subaru STi. Kameralne spotkanie obejmowało zarówno prezentację statyczną modelu, jazdy testowe po drogach publicznych, a także coś wyjątkowego – pokazowy, dynamiczny przejazd wraz z jednym z instruktorów Szkoły Jazdy Subaru! Miał on ukazać pełnię potencjału nowego samochody oraz zastosowanych w nim nowinek technicznych.

 

Fot. Marcin Snopkowski

 

{phocagallery view=category|categoryid=125}