Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Szkolenie z techniki jazdy w ODTJ Ułęż

2014-06-02

Od początku swej działalności w Szkole Jazdy Subaru koncentrowaliśmy się praktycznie wyłącznie na szkoleniach realizowanych na Torze „Kielce”. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy do oferty szerzej proponowane treningi bezpiecznej jazdy w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy – MotoPark UŁĘŻ. Oto przykład takiej realizacji. Na terenie ogromnego obiektu zlokalizowanego ok 100 km od Warszawy zrealizowaliśmy w ubiegłym tygodniu dwa dni szkoleniowe dla nowych klientów. Zajęcia obejmowały klasyczny kurs bezpiecznej jazdy I stopnia, rozszerzony o takie elementy jak próba w alkogoglach, symulator poślizgu, próbę stewarta, czy zajęcia z policjantem sekcji ruchu drogowego. Szkolenia odbyły się z zachowaniem wszelkich standardów jakości, do których zdążyliśmy już przyzwyczaić klientów Szkoły Jazdy Subaru.

{phocagallery view=category|categoryid=122}