Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Szkolenie z niespodzianką na zakończenie

201310-05

Szkolenie doskonalące technikę jazdy z drobnymi elementami na zakończenie zajęć, nastawionymi na adrenalinę i fun z jazdy to jeden z częściej wybieranych przez naszych Klientów programów. Tym razem uzupełnieniem ćwiczeń z techniki bezpiecznej jazdy były przejazdy za kierownicą Lamborghini Gallardo.

Wartym podkreślenia jest także podkreślenie kompleksowego charakteru ostatniego spotkania w którego programie znalazły się także zajęcia z psychologiem ruchu drogowego oraz dwugodzinny moduł poświęcony pierwszej pomocy.

{phocagallery view=category|categoryid=120}