Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Ogólnopolski Zlot Samochodów Subaru Impreza

2013-08-31

Czas rozpocząć pisanie historii. Za nami I Ogólnopolski Zlot Samochodów Subaru Impreza. W ostatni weekend wakacji mieliśmy przyjemność gościć na torze prawdziwych pasjonatów. Osoby dla których jazda samochodem to coś więcej niż przemieszczanie się z punktu A do punktu B. Właściciele Subaru Imprez – bo o nich tu mowa – traktują każdy przejechany kilometr jak przygodę, prawdziwą pasję. Licznie zatem przybyli na Tor Wyścigowy „Kielce”, aby razem z nami oddać się przyjemności wspólnych ćwiczeń, prób sprawnościowych oraz rywalizacji.

Pierwsza część spotkania na torze upłynęła pod znakiem treningu opartego na najciekawszych ćwiczeniach z II i III stopnia szkoleń Szkoły Jazdy Subaru. Nie mogło zabraknąć poślizgów, dynamicznych przejazdów sekcji zakrętów czy hamowania pod kątem jazdy na czas. Po lunchu i zdjęciu grupowym przyszła kolej na rywalizację. Kilkukrotnie przejeżdżane trzy próby sportowe z pomiarem czasu na fotokomórkę wyłoniły zwycięzców którzy nie kryli swych emocji stojąc na podium. Ale zwycięzcami tego dnia spędzonego na torze byli z pewnością wszyscy uczestnicy! Gratulujemy i do zobaczenia na kolejnym, tym razem zimowym zlocie!

Ireneusz Dancewicz (dyrektor departamentu szkoleń SJS): „W imieniu wszystkich instruktorów Szkoły Jazdy Subaru, dziękuje wszystkim za te kilka godzin wspólnej, motoryzacyjnej zabawy na torze. Choć chcących uczestniczyć w tym wydarzeniu było znacznie więcej, mieliśmy przyjemność gościć na torze 40 właścicieli wszelakiej maści samochodów Subaru Impreza. Emocje rosły z każdą serią przejazdów oraz ćwiczeń, a podczas zawodów uczestnicy na bieżąco mogli śledzić wyniki z poszczególnych oesów. Na zakończenie dnia nie mogło zabraknąć pamiątkowego zdjęcia oraz kilkudziesięciu „bączków” radośnie kręconych po asfalcie. Pozytywny odbiór oraz liczne pytania o kolejne takie spotkanie daje nam siłę do jeszcze większego wysiłku przy kolejnym tego typu zlocie. Do zobaczenia na torze.”

{phocagallery view=category|categoryid=119}