Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Jakość szkolenia przede wszystkim

2013-07-02

Przy pięknej pogodzie mieliśmy okazję realizować kolejne ze szkoleń doskonalących technikę bezpiecznej jazdy. To klasyczne zajęcia Szkoły Jazdy Subaru dla firmowej grupy, która tym razem liczyła niemal 30 osób. Kładąc największy nacisk w SJS na jakość prowadzonych treningów, uczestnicy podzieleni zostali na trzy mniejsze zespoły realizujące program I stopnia zajęć. Jak zawsze obok edukacji najważniejsza dla nas  jest atmosfera spotkania a ta była doskonała. Miłym zaskoczeniem dla uczestników były otrzymane już na samej odprawie pamiątkowe bluzy Subaru. Samo szkolenie z techniki jazdy przyniosło oczekiwany efekt a także wiele satysfakcji także prowadzącej grupie instruktorów obserwujących postępy uczestników z każdym przejazdem przygotowanych ćwiczeń.

Na zakończenie, tuż po lunchu odkreślającym grubą kreską część szkoleniową od tej nastawionej na przyjemność i fun z jazdy, nasi goście mieli okazję spróbować swych sił za kierownicą naszego Lamborghini Gallardo oraz w próbie driftu tylnonapędowym Subaru BRZ.

{phocagallery view=category|categoryid=118}