Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

„Wyścig po dobra energię"

2013-06-26

Pod takim hasłem jeden z naszych klientów z branży energetycznej zaprosił swoich partnerów biznesowych do Szkoły Jazdy Subaru na Tor „Kielce”. W niecodziennej atmosferze mogliśmy poprowadzić obfitujący w elementy szkoleniowe z techniki jazdy program zajęć. Częściowo realizowane na samochodach SJS ćwiczenia oparte o program treningu I stopnia poprowadziła grupa doświadczonych instruktorów Szkoły Jazdy Subaru z legendą polskich rajdów Maciejem Wisławskim na czele. Od prostych na pozór slalomów czy hamowania na suchej nawierzchni, aż po symulator poślizgu – emocji i cennych porad instruktorów nie mogło zabraknąć. Pozytywnej energii uczestnikom spotkania z pewnością dodały także wieńczące dzień szkoleniowy jazdy za kierownicą ponad 500-konnego Lamborghini Gallardo oraz kultowego Porsche 911. Ekskluzywnym dopełnieniem zajęć stała się także wspólna kolacja w pięciogwiazdkowym Hotelu Odyssey oraz relaks w niesamowitej strefie SPA.

{phocagallery view=category|categoryid=117}