Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Jeśli rozwój to i nauka… Pierwszy Doktor w SJS!

2013-04-29

Z wielką przyjemnością i nie ukrywaną dumą chcielibyśmy poinformować, że w naszych szeregach mamy pierwszego doktora! Piotr Zegarmistrz – bo o nim tu mowa – to bardzo ceniony przez wielu Klientów Instruktor SJS. Niewielu zna jednak edukacyjną ścieżkę jego rozwoju na krakowskiej AGH, a w szczególności fakt obronienia przez niego pracy doktorskiej w dziedzinie elektrotechniki. Brawo! Życzymy dalszych sukcesów!

Popularny „Zegar” to doskonały przykład wielopłaszczyznowego rozwoju Instruktorów SJS. Piotrek na co dzień godzi obowiązki wykładowcy akademickiego, z pracą trenerską w Szkole Jazdy Subaru. A czy znacie także jego przygodę z rajdami? Jako pilot sięgał po liczne tytuły w tym ten najcenniejszy – Rajdowego Samochodowego Mistrza Słowacji w klasie A6. Po przerwie na doktorat, w tym roku wraca do rajdów za cel stawiając sobie Mistrzostwo Polski w klasie samochodów napędzanych na jedną oś.

Jesteśmy z Ciebie dumni Panie Doktorze!

 

{phocagallery view=category|categoryid=115}